KMC adapter do szpuli na stół
Ceny
Cena detaliczna netto
161,79 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
199,00 PLN /szt.
Rabat
0%
Oznaczenia
Symbol DISREEL3
Logistyka
Jednostka podstawowa szt.
Cechy
producent:
Opis
 

KMC WYPOSARZENIE WARSZTATU


Dla profesjonalnych dealerów z pracowitym warsztatem KMC oferuje obecnie wiele modeli łańcuchowych na warsztatach szpule. Kluczowe modele są dostępne w opakowaniach na 50 metrowych szpulach, od Single Speed ​​po łańcuchy 12-biegowe.

50-metrowy bęben z łańcuchem do prężnego warsztatu rowerowego z możliwością powieszenia na ścianie lub wystawienia na ladzie, a dla bardziej wymagających KMC proponuje stojak na 3 szpule.


Z powodu rosnącej różnicy w długościach łańcucha, szczególnie w przypadku e-rowerów, dealer musi utrzymać więcej zapasów lub zamówić więcej regularnie. Kołowrotki o długości 50 metrów oferują przewagę elastyczności, możesz skrócić łańcuch do żądanej długości przy mniejszej ilości odpadów i niższych kosztach. Oczywiście, KMC będzie uwzględniać to prawo łączenie ogniw dla właściwego i bezpiecznego montażu.


Aby ułatwić dozowanie zwojów, KMC oferuje 2 rozwiązania:

  • pojedynczy uchwyt na szpulę do ściany lub do pracy montaż na stole (na stole warsztatowym znajduje się specjalna przejściówka),

  • profesjonalne mobilne centrum szpulowe, które może pomieścić 3 rolki.

    Środek rolki można ustawić na odpowiednią wysokość roboczą, dzięki czemu warsztat jest bardziej wydajny. Mechanik może szybko przyciąć łańcuch na długość, użyj właściwą spinkę i szybciej zakończyć pracę.


© SolEx B2B